Rob de Haan - C4420-3 - Landschap met koeien

Rob de Haan - C4420-3 - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 95!
Rob de Haan - C4420-3 - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 95!Rob de Haan - C4420-3 - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 95!Rob de Haan - C4420-3 - Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 95!
  • Rob de Haan
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50.5 cm x 60.5 cm (h x b)
Lijst66 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4420-3, Rob de Haan, landschap met koeien, olie op doek, l.o. gesigneerd, doekmaat 50,5 x 60,5 cm, lijstmaat 66 x 76 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, jeugdcraquelures, randschade door lijst, linksboven klein plekje verfverlies. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Rob de Haan

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
76 cm
66 cm
60.5 cm
50.5 cm
Starttijd:24-07-2022 om 14:06
Eindtijd:02-08-2022 om 22:06
Openingsbod € 95
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier