Rob Janssens - Rob Janssens - litho 'Vrachtwagen III' - Verkocht

Rob Janssens - litho 'Vrachtwagen III' kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Rob Janssens (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit de serie 'vrachtwagens', 1977.

In prima staat, nooit ingelijst , in map bewaard.

Met de hand gesigneerd, genummerd. Oplage 13 ex., dit is nummer 1/13

Rob Janssens, 1952

Tentoonstellingen o.a.

Stedelijk Museum amsterdam ( met Willem Oorebeek)

Tuingalerie Pulchri Studio Den Haag

Paleis op de Dam, Amsterdam

Kunstenaars in de Rijmond ( met Frans Prins, fotograaf)

Galerie Elzenveld, Antwerpen, België

Jacob smits Museum, Mol België

Galerie Beeldkracht, Scheemda

Werk in bezit van o.a.

Gemeente Vlaardingen

Gemeente Zoetermeer

Gemeente Leiden

Gemeente Leiderdorp

Bonnefantenmuseum, Maastricht

Rotterdamse Kunststichting

Nederlandse Kunststichting

Diverse particulieren in binnen- en buitenland.

Rob Janssens (1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  3wfactorij
FA. (1)

42 verkochte items

ObjectlocatieVlaardingen,  Nederland
Starttijd29-6-2017 om 15:59
Eindtijd12-7-2017 om 19:59
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken