Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!)

Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 175!Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 175!Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 175!Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 175!Rob Scholte - Libido, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 175!
  • Rob Scholte (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen121 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage111
Grappig, groot werk van Rob Scholte, dat niet vaak aangeboden wordt.  Zeefdruk op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (2009), getiteld en genummerd (71/111).  In uitstekende conditie.  Herkomst: Rob Scholte Museum.

Afmetingen: 121cm x 80cm (blad), 88cm x 70cm (beeld incl. signatuur)

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.

Starttijd19-5-2023 om 10:15
Eindtijd29-5-2023 om 19:33
Openingsbod € 175
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa