Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot)

Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot) kopen? Bied vanaf 120!
Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot) kopen? Bied vanaf 120!Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot) kopen? Bied vanaf 120!Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot) kopen? Bied vanaf 120!Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot) kopen? Bied vanaf 120!Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot) kopen? Bied vanaf 120!
  • Rob Scholte (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen99 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageCXXXVII / CL

Prachtige, zeer grote zeefdruk van Rob Scholte: Cascade.

- Titel: Casade

- Jaartal: 2006
- Afmetingen: 69 x 99 cm.
- Gesigneerd: Hand gesigneerd met potlood
- Ingelijst: Nee- Oplage: CXXXVIII / CL.
Het werk is in zeer goede staat.
PS: het werk komt op de foto een beetje donker over, maar in werkelijkheid zijn de kleuren mooi helder.
Rob Scholte wil geen kunstenaar zijn die in het isolement van zijn atelier diep doorvoelde, sterk persoonlijke expressie pleegt. In zijn ogen moet de kunst een boodschap overbrengen. Zijn kunst heeft de visuele kracht van het billboard langs de verkeersweg. Zij spreekt direct aan, maar is het tegendeel van oppervlakkig. Zijn kunst is gelaagd door persoonlijke interpretatie, humor, intelligentie en kennis van zaken. En hoewel zijn schilderijen de indruk maken alsof ze spontaan zijn ontstaan, is niets minder waar.

Rob Scholte (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
69 cm
99 cm
Sluit over 10d 13u 31m 04s
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:23-09-2022 om 23:54
Eindtijd:05-10-2022 om 21:02