Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 - Verkocht

Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 23!
Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 23!Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 23!Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 23!Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 23!Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 23!Rob Schotman - Intrigerend jaren 60 PoP Art Litho - Circum-Centrisch - oplage slechts 50 kopen? Bied vanaf 23!
  • Rob Schotman (1940-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Rob (Robert Johan Hendrik Meindert) Schotman
    (1940, Bussum - 1988, Amsterdam)
    Kwalificaties: beeldhouwer, fotograaf, graficus, tekenaar, vervaardiger van gouaches, kunstschilder

goede conditie. Het exnr van de oplage kan verschillen van die op de foto.

Rob Schotman (1940-1988)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ArtpointAmsterdam
FA. (116)

3180 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
40 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 26,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2022 om 16:42
Eindtijd:03-01-2023 om 21:54
Manonska
03 jan. / 21:17
€ 23