Rob Vermeer, ets, "World 601", 1971 - Verkocht

Rob Vermeer, ets, "World 601", 1971 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Rob Vermeer, ets, "World 601", 1971 kopen? Bied vanaf 1!Rob Vermeer, ets, "World 601", 1971 kopen? Bied vanaf 1!Rob Vermeer, ets, "World 601", 1971 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
  • Rob Vermeer (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, wellicht iets gedateerde, ets van Rob Vermeer. Handgesigneerd, -gedateerd '71, -getiteld en -genummerd 15/40-1

Rob Vermeer studeerde van 1959 tot 1963 aan de Academie van Beeldende en Bouwende kunsten in Tilburg. Hij kreeg daar les van onder andere Nico Molenkamp en Ru van Rossem. Exposeerde in Nederland, Zwitserland, Duitsland, Amerika en Canada. Werk van zijn hand bevindt zich in de collectie van de provincie Noord-Brabant en de gemeente Eindhoven.

verzending tegen betaling, of ophalen in Utrecht.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:03-09-2015 om 14:05
Eindtijd:10-09-2015 om 14:05
Biedingen (3)
houtsnede
09 sep. / 11:30
€ 5
NC79
09 sep. / 11:30
€ 3
houtsnede
03 sep. / 15:05
€ 1