Robert Indiana - Love - Thirst

Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!
Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Harlem2013
FA. (3)

85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Robert Indiana (1928-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 Romeins genummerd
Originele preeg/ zeefdruk en letterpress tekst uit de beroemde Love-portfolio, gemonogrammeerd en genummerd in potlood.

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.

Op achterzijde wat oude montagesporen/ plakband in de randen, zie scan. Voorzijde in zeer goede conditie, aan de randen een paar minimale oneffenheden

Robert Indiana (1928-2018)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Harlem2013
FA. (3)

85 verkochte items
50.5 cm
61 cm
Starttijd:20-04-2022 om 11:23
Eindtijd:27-04-2022 om 21:31
Openingsbod€ 275
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa