Robert Indiana - Siebdruck: "Love. To draw a straigth line"

Robert Indiana - Siebdruck: "Love. To draw a straigth line" kopen? Bied vanaf 299!
Robert Indiana - Siebdruck: "Love. To draw a straigth line" kopen? Bied vanaf 299!Robert Indiana - Siebdruck: "Love. To draw a straigth line" kopen? Bied vanaf 299!Robert Indiana - Siebdruck: "Love. To draw a straigth line" kopen? Bied vanaf 299!Robert Indiana - Siebdruck: "Love. To draw a straigth line" kopen? Bied vanaf 299!
  • Robert Indiana (1928-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Siebdruck "Love. To draw a straigth line" von Robert Indiana. Nummer: 13/200. Abmessungen: H61 x b 50 cm.

Robert Indiana (1928-2018)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5501 verkochte items
Alle items van deze verkoper (303)
50 cm
61 cm
Starttijd:08-11-2022 om 12:27
Eindtijd:14-11-2022 om 21:56
Openingsbod € 299
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland