Robert Indiana - Siebdruck:"Love. Wherefore the punctuation of the heart".

Robert Indiana - Siebdruck:"Love. Wherefore the punctuation of the heart". kopen? Bied vanaf 250!
Robert Indiana - Siebdruck:"Love. Wherefore the punctuation of the heart". kopen? Bied vanaf 250!Robert Indiana - Siebdruck:"Love. Wherefore the punctuation of the heart". kopen? Bied vanaf 250!
  • Robert Indiana (1928-2018)
TypePrenten & Uitgaves
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeefdruk "Love. Wherefore the punctuation of the heart". van Robert Indiana. Nummer: L/L. Afmetingen: H61 x b 50 cm.  De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl.

Auf der Rückseite befinden sich Kleberückstände einer früheren Rahmung.

Robert Indiana (1928-2018)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5501 verkochte items
Alle items van deze verkoper (303)
50 cm
61 cm
Starttijd:08-11-2022 om 12:26
Eindtijd:14-11-2022 om 22:03
Openingsbod € 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland