FA. (3)

Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40

Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!
Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!Robert llimos - Gesigneerde ets uit 2010 - 'El Misterio' - 20/40 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

701 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Robert llimos (1943)
Jaartal2010
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Prachtige ets uit 2010.
Gesigneerd, genummerd en gedateerd door de kunstenaar in potlood.
Titel: "El Misterio"
Oplage: 20/40
Afmetingen: 65x51 cm op 33x24,5 cm

Over Robert Llimos Oriol

Robert Llimós werd geboren op 19 oktober 1943 in Barcelona.
Hij volgde een opleiding als kunstenaar aan de Massana School of Art en aan de St George Higher School of Fine Arts, beide in zijn geboorteplaats, en begon zijn carrière als schilder in de beweging die bekend staat als Nueva figuración (1965-1968), waarna hij begon conceptuele verkenningen en keerde daarna terug naar de neo-expressionistische figuratieve schilderkunst, waarbij veel belang werd gehecht aan kleur (1969-1973).
Llimós verbleef lange tijd in New York (1975-1983) en Miami (1987-1988).
Naast schilderkunst omvat zijn recente oeuvre beeldhouwkunst, grafisch werk, muurschilderingen en affiches.
Momenteel woont en werkt hij in zijn atelier in Barcelona.
In 1994 ontving hij de prijs voor plastische kunsten, toegekend door de Catalaanse regering.

Robert llimos (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

701 verkochte items
51 cm
65 cm
Sluit over 7d 23u 49m 16s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:14-05-2022 om 10:35
Eindtijd:28-05-2022 om 19:06