Robert Terwindt - ets / aquatint - zonder titel

Robert Terwindt - ets / aquatint - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Robert Terwindt - ets / aquatint - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Robert Terwindt - ets / aquatint - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Robert Terwindt - ets / aquatint - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Robert Terwindt - ets / aquatint - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Robert Terwindt (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets en aquatint van Robert Terwindt, met de hand gesigneerd en gedateerd 1979. Verder met potlood de aanduiding e.a. en de opdracht "bedankt Cees". Het werk is gedrukt op geschept papier van 57 x 38 cm. De afbeelding is 38,5 x 26 cm. De ets is niet ingelijst, nooit ingelijst geweest en in uitstekende conditie.

Ophalen in Breda zonder kosten of in stevige koker aangetekend verzenden op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:24-08-2017 om 14:21
Eindtijd:31-08-2017 om 14:21

Biedingen (1):

Wyn2014
31 aug. / 14:16
€ 40