Robert Terwindt: Vogelprent en gedicht Paul van Ostayen - kleurets - Verkocht

Robert Terwindt: Vogelprent en gedicht Paul van Ostayen - kleurets  kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Robert Terwindt (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel

Techniek: kleurets

Afmeting beeld:12,5 x 17,5 cm.

Afmeting lijst: 25 x 31 cm.

Oplage: 47 van 60

Gesigneerd met potlood

Dit kunstwerk is professioneel ingelijst in een fraaie houten lijst en voorzien van een dubbel passepartout.

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:27-02-2017 om 11:18
Eindtijd:12-03-2017 om 20:18
Gnav
12 mrt. / 11:17
€ 125