ROBERT-ZEPPEL SPERL Kleurenlitho uit 1992 Handgesigneerd - Verkocht

ROBERT-ZEPPEL SPERL  Kleurenlitho uit 1992  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Robert Zeppel-Sperl (1944-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai Kleurenlitho van Robert Zeppel Sperl

Afmeting blad  22x25 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 95 ex

Verzendkosten 10 euro in ned  15 euro in belgie

Robert Zeppel-Sperl (1944-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (34)

2007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:13-02-2016 om 03:17
Eindtijd:18-02-2016 om 03:17
Biedingen (8)
herman1951
14 feb. / 10:47
€ 15
KarlW1
14 feb. / 10:47
€ 13
herman1951
14 feb. / 10:47
€ 11
KarlW1
14 feb. / 10:47
€ 9
herman1951
14 feb. / 10:47
€ 7
KarlW1
14 feb. / 10:47
€ 5
herman1951
14 feb. / 07:37
€ 3
KarlW1
13 feb. / 20:58
€ 1