Theo Koster - Rode Compositie - Verkocht

Theo Koster - Rode Compositie kopen? Bied vanaf 25!
Theo Koster - Rode Compositie kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Rode Compositie kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Rode Compositie kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Beeldformaat: 16 x 17,5 cm
  • Genummerd (nummer wijkt af van de foto)
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier.

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
25 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-11-2020 om 22:50
Eindtijd:17-11-2020 om 22:53
Jorritrenaud
16 nov. / 22:52
€ 25