Roel Hofman, zeefdruk op papier, Titel: - Verkocht

Roel Hofman, zeefdruk op papier, Titel:  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Roel Hofman (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Colur Delight
Afmetingen beeld: h. 80 cm x b. 80 cm (blad: 90 cm x 90 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 3/80
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Roel Hofman (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-02-2015 om 01:00
Eindtijd:14-02-2015 om 01:00
Armando
14 feb. / 00:23
€ 30