Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi tijdsbeeld van Roeland Koning. Met potlood gesigneerd.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Redelijk | ||||||
Deze druk van Roeland Koning is ietwat verkleurd en zit boven met een dunne lijmstrook vast aan een kartonnen achtergrond. Bij verzending wordt dit voorzichtig los gesneden. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-10-2022 om 18:55 |
Eindtijd | 26-10-2022 om 12:00 |