Roestdruk Theo Niermeijer, 1983, gesigneerd - Verkocht

Roestdruk Theo Niermeijer, 1983, gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  ndl

7 verkochte items
  • Theo Niermeijer (1940-2005)
TypeTekening / Aquarel

Roestdruk (met relief) van Theo Niermeijer, 1983, in perfecte staat

Techniek: roestdruk

Jaar: 1983

Gesigneerd: ja

Afmetingen: 55 x 37, 64 x 51 (incl. passe-partout)

Linksboven in het passe-partout een klein vouwtje

Ophalen in Amsterdam Oud-Zuid of verzenden. De kosten voor een aangetekende en verzekerde zending bedragen 15 euro voor Nederland en 25 euro voor België.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:29-07-2014 om 15:14
Eindtijd:12-08-2014 om 15:19
geneugten
12 aug. / 15:11
€ 100