FA. (2)

Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg

Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg  kopen? Bied vanaf 35!
Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg  kopen? Bied vanaf 35!Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg  kopen? Bied vanaf 35!Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg  kopen? Bied vanaf 35!Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Roger Chailloux (1931-1977)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets van Roger Chailloux. Op handgeschept papier.

Titel: Brief aan Gerrit Achterberg.
Jaartal: 1965
Afmetingen (blad): 56cm x 77cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 114/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Goed
Het werk is in goede staat.

Starttijd:03-01-2017 om 17:34
Eindtijd:08-01-2017 om 17:34
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland