Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg - Verkocht

Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux: Grote ets. Brief aan Gerrit Achterberg kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Roger Chailloux (1931-1977)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets van Roger Chailloux. Op handgeschept papier.

Titel: Brief aan Gerrit Achterberg.
Jaartal: 1965
Afmetingen (blad): 56cm x 77cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 114/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Goed
Het werk is in goede staat.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:27-12-2017 om 08:39
Eindtijd:03-01-2018 om 08:39
Biedingen (3)
Reinaert
03 jan. / 06:46
€ 5
Johan_58
27 dec. / 11:30
€ 3
Reinaert
27 dec. / 10:36
€ 1