Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 - Verkocht

Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!Roger Hebbellinck : Kleurenets – Watergezicht – gesigneerd & ingelijst – ca 1965 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Roger Hebbelinck (1912)
GesigneerdHandgesigneerd

Een kleurenets van de Belgische kunstenaar Roger Hebbelinck..

Gesigneerd en genummerd met potlood.

Gemaakt in een oplage van 350 exemplaren. Dit is nr 316.

Afmetingen: Lijst, 45 x 68 cm. Beeld, 27 x 51 cm.
Conditie: Het papier van de ets heeft lichte ‘zuurvlekjes’. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Roger Hebbelinck (Brussel, 1912-1987) is een Belgisch kunstenaar.
Hebbelinck werkte als schilder, aquarellist, etser en cineast.

Hij studeerde aan de Academie van Brussel.  Aan die Academie kreeg hij les in aquarelleren van I. van Mens en gravure van J. van Santen.
Als beeldend kunstenaar richtte hij voor de oorlog in 1932 een etsdrukatelier op en etste zeer vele pittoreske stadsgezichten in België. Ook etste en aquarelleerde hij in het zuiden van Frankrijk en Spanje. Bijzonder zijn verder zijn kleuretsen die hij maakte naar werken van zijn collega's V. de Saedeleer en A. Saverys. Hij verzorgde ook de etsen voor het boek Les Villages Illusoires van E. Verhaeren.

Stijl: Impressionisme.

Titel: Titel onbekend / zonder titel (“Watergezicht”).

Kunstenaar: Roger Hebbellinck.

Techniek: Kleurenets.

Jaartal:  Onbekend, ca 1965.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: 350 exemplaren. Dit is nr 316.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  8,00 euro (via Kiala) en 15,00 euro via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:01-06-2016 om 14:41
Eindtijd:15-06-2016 om 21:41
Biedingen (3)
WildenHartog73
10 jun. / 12:57
€ 9
OudGemeentehuisOelegem
10 jun. / 12:57
€ 7
WildenHartog73
08 jun. / 19:33
€ 1