Roger Raveel - "Alleen op de koer"

Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
Lijst103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78/190
Zeer mooi werk (litho) van Roger Raveel, groot formaat
Met potlood getekend en genummerd (78/190) door de kunstenaar.
Professioneel ingekaderd met reliëf-lijst en museumglas.
Gelieve te contacteren voor een verzekerde en beveiligde verzending.
Afhaling na afspraak mogelijk.

Roger Raveel (1921-2013)

NederlandsNederlandsBelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Art2piet

Lid sinds 2018
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
83 cm
103 cm
56 cm
77 cm
Starttijd:07-08-2022 om 18:13
Eindtijd:16-08-2022 om 22:51
Openingsbod € 1450
ObjectlocatieLot, België
VerzendingAlleen per koerier