Roger Raveel - een moeilijk gesprek

Roger Raveel - een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 600!
Roger Raveel - een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 600!Roger Raveel - een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 600!Roger Raveel - een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 600!Roger Raveel - een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 600!Roger Raveel - een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 600!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2011
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Laatste kans, voor een zeer voordelige prijs!
Editie uitgegeven door Galerij Guy Pieters in 2011.
 Met potlood gesigneerd op geschept papier.
Werk was bestemd voor vrienden en kennissen van Raveel en Pieters
in een oplage van 100 stuks (28/100).
Mooi ingelijst In een  goudkleurige lijst t.w.v. 200 euro.
Prachtige kleuren, kan zo aan de muur.

Roger Raveel (1921-2013)

Nederlands NederlandsBelgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  borox5463

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
81 cm
61 cm
70 cm
50 cm
Sluit over 1d 21u 6m 26s
Openingsbod€ 600
ObjectlocatieVeghel,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:01-02-2023 om 17:20
Eindtijd:10-02-2023 om 21:42