Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!)

Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!) kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!) kopen? Bied vanaf 1450!Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!) kopen? Bied vanaf 1450!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2011
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst63 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

'Een moeilijk Gesprek', sterk werk van Roger Raveel
Handgesigneerd en genummerd met potlood
Oplage 1/300!!!
Getekend onderaan in potlood door Roger Raveel. Deze editie werd uitgegeven door Galerij Guy Pieters in 2011. De editie is nooit commercieel op de markt gebracht maar werd uitgedeeld onder kennissen en vrienden van Guy Pieters en Roger Raveel.
Mooi gelijst in whitewash lijst, ophangklaar!
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Roger Raveel (1921-2013)

NederlandsNederlandsBelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
82 cm
63 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:30-08-2022 om 14:30
Eindtijd:08-09-2022 om 21:41
Openingsbod € 1450
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België