Roger Raveel - Giotto, aquatint ets (prachtig ingelijst)

Roger Raveel - Giotto, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 600,00

Roger Raveel - Giotto, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 500!Roger Raveel - Giotto, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 500!Roger Raveel - Giotto, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 500!Roger Raveel - Giotto, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 500!Roger Raveel - Giotto, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Roger Raveel (1921-2013)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooi werk van Roger Raveel uit 1989.  Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (14/40).  In prachtige, staalblauwe lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  In mint conditie.

Afmetingen: 71cm x 51cm (incl. lijst), 36cm x 24cm (binnen passe-partout)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

ZZBEL

Dit item is verkocht voor 600,00

Starttijd:05-03-2018 om 11:35
Eindtijd:19-03-2018 om 20:35

Biedingen (3):

FVZ093
16 mrt. / 14:34
€ 600
LBArt
16 mrt. / 14:34
€ 550
FVZ093
13 mrt. / 11:07
€ 500