Roger Raveel - Het Raam (mooi gelijst)

Roger Raveel - Het Raam (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 1475!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het Raam, zeer gezocht werk van Roger Raveel
Specificaties:
Afmeting:50 x 65
Maat lijst:57 x 72
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Mooie, strakke BARTH-lijst met passepartout, zuurvrij ingelijst
Datum:1988
Techniek:Houtsnede, genummerd 3/100
Linksbovenaan in het rode vlak is een minuscuul oneffenheidje, (nauwelijks zichtbaar), dat is ontstaan tijdens het maakproces
Ivm kwetsbaarheid wordt werk bezorgd in Nederland tegen € 39,- (muv de eilanden) en naar België via koerier.

Prijs is inclusief 21% BTW

Roger Raveel (1921-2013)

Alle items van deze kunstenaar(5)
FA. (22)

567 verkochte items
57 cm
72 cm
50 cm
65 cm
Starttijd:01-06-2022 om 13:56
Eindtijd:08-06-2022 om 22:48
Openingsbod€ 1475
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier