Roger Raveel - Offset litho maar genummerd en gesigneerd door Roger Raveel! - Verkocht

Roger Raveel - Offset litho maar genummerd en gesigneerd door Roger Raveel! kopen? Bied vanaf 245!

Verkoopprijs: € 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Roger Raveel - Offset litho maar genummerd en gesigneerd door Roger Raveel! kopen? Bied vanaf 245!Roger Raveel - Offset litho maar genummerd en gesigneerd door Roger Raveel! kopen? Bied vanaf 245!Roger Raveel - Offset litho maar genummerd en gesigneerd door Roger Raveel! kopen? Bied vanaf 245!Roger Raveel - Offset litho maar genummerd en gesigneerd door Roger Raveel! kopen? Bied vanaf 245!

Geplaatst door  moortsele
FA. (2)

Lid sinds 2020
28 verkochte items
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Offset litho die werd gedrukt voor expositie in 2007.
De eerste 150 exemplaren werden gesigneerd en genummerd door Roger Raveel.
Dit is exemplaar 148/250
Dit werk is inclusief de bijhorende Colofon.

prima staat

Roger Raveel (1921-2013)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  moortsele
FA. (2)

Lid sinds 2020
28 verkochte items
16 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 281,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-04-2020 om 15:01
Eindtijd:05-05-2020 om 21:30
LaurensLenskens
05 mei / 18:36
€ 245