Roger Raveel - Roger raveel in een tafelanalyse

Roger Raveel - Roger raveel in een tafelanalyse kopen? Bied vanaf 679!
Roger Raveel - Roger raveel in een tafelanalyse kopen? Bied vanaf 679!Roger Raveel - Roger raveel in een tafelanalyse kopen? Bied vanaf 679!Roger Raveel - Roger raveel in een tafelanalyse kopen? Bied vanaf 679!Roger Raveel - Roger raveel in een tafelanalyse kopen? Bied vanaf 679!Roger Raveel - Roger raveel in een tafelanalyse kopen? Bied vanaf 679!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Samenwerking tussen raveel en fotograaf rony heirman.
Uitgever: ciap, hasselt
Beschreven in het grafisch oeuvre: prenten en multiples p.167 nr 203

Starttijd:23-01-2023 om 23:08
Eindtijd:05-02-2023 om 20:48
Openingsbod € 679
ObjectlocatieAlveringem,  België
VerzendingAlleen binnen Europa