Roger Somville - ingelijste litho

Roger Somville - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Roger Somville - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 150!Roger Somville - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 150!Roger Somville - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 150!Roger Somville - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 150!Roger Somville - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Roger Somville (1923-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste litho van Roger Somville. Het werk is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h106 x b86 cm. Afmetingen voorstelling: H72 x b53 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Het werk kan opgehaald worden in Hoek van Holland. Het kan ook verzonden worden met Swift koeriers. Kosten Nederland:45 euro. Kosten Vlaanderen: 85 euro.

Conditie: in goede staat

ZZBEL

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:23-03-2018 om 10:46
Eindtijd:30-03-2018 om 20:46

Biedingen (1):

OudGemeentehuisOelegem
30 mrt. / 15:08
€ 150