Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20

Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!
Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Roland Sohier (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/20
Mooie en grappige ets van Roland Sohier
Titel Kabouters Oké lll
Jaar 1999
Zwaar papier
Afmetingen 60x40cm
Hand gesigneerd
Oplage slechts20 waarvan deze nummer 4
Conditie goed
Sohier studeerde af aan de Gerrit Rietveldacademie, opleiding tekenleraren. Tijdens die zeer degelijke en traditionele studie deed hij de tekenvaardigheid op, waaruit hij nu nog dagelijks put. Hij werd bekend als tekenaar van sproojesachtige taferelen met Grimm-ige randjes, van werelden bevolkt met reuzen en kabouters, van ongemakkelijke situaties tussen mannen en vrouwen. Soms waaieren zijn tekeningen uit tot zaalvullende installaties.

Roland Sohier (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
40 cm
60 cm
Starttijd:17-07-2022 om 19:06
Eindtijd:26-07-2022 om 22:18
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland