Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst

Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!
Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Roland Sohier (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 74 cm (h x b)
Lijst80 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/30
Roland Sohier,
Grote zeefdruk
l ‘Art et Fantaisie/Fractal Man
Hand gesigneerd
Oplage slechts 30 waarvan deze nummer 16
In zware zwart houten lijst
De druk heeft bruine plekjes
De lijst aan de randen enkele beschadigingen
Wordt verstuurd zonder lijst
Bij ophalen lijst gratis
ConditieRedelijk

In beeld verschillende bruine vlekjes

Roland Sohier (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
99 cm
80 cm
74 cm
55 cm
Starttijd:20-05-2022 om 20:49
Eindtijd:05-06-2022 om 22:22
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland