Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Nadat het canvas op het houten frame is uitgespreid, brengt u een heldere blanke vernislaag aan (Firnis, Gloss, Varnish enz.). Ik heb dit niet gedaan omdat tijdens het transport, dat nogal wat tijd in beslag neemt, het canvas kan blijven plakken en dat zou de foto verpesten! Totale afmetingen: 105 x 105 cm Aanbevolen uitgerekte afmetingen: 90 x 90 cm Verzending geschiedt met het werk opgerold in een stevige kunststof koker, dit om beschadiging van het schilderij te voorkomen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 9-12-2022 om 13:14 |
Eindtijd | 18-12-2022 om 22:56 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Onesti, Bacau, Roemenië |