Rolf Meyn: Lithografie, Abstracte Compositie - Verkocht

Rolf Meyn: Lithografie, Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Rolf Meyn (1930-2013)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Rolf Meyn. Lees meer over deze kunstenaar op https://de.wikipedia.org/wiki/Rolf_Meyn. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Rolf Meyn
Titel: Abstracte Compositie
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 32/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:03-08-2017 om 13:10
Eindtijd:18-08-2017 om 12:10
Filom66
17 aug. / 12:36
€ 5