Rolf Rafflewski - Geen titel - Verkocht

Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!
  • Rolf Rafflewski (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 49 x 72 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Lichte verkleuring randeinden vel.
Binnen Nederland € 10,00

Rolf Rafflewski (1943)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1911 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
76 cm
56 cm