950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote kleurenets van Rolf Weijburg. De titel luidt "Home: Dubai, UEA". Het werk is door de kunstenaar met potlood gesigneerd en van jaartal (2000) en oplagenummer (6/50) voorzien. De ets is ingelijst in een houten Barth wissellijst. De afbeelding is 60 x 50 cm groot, de lijst 83 x 73. Het werk is afkomstig uit de kunstverzameling van Nationale Nederlanden. Het verkeert in uitstekende staat en kan direct aan de muur.
Ophalen in Breda verdient de voorkeur vanwege de omvang, verzenden kan op kosten van de koper.
Starttijd | 4-12-2016 om 10:00 |
Eindtijd | 11-12-2016 om 10:00 |