Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kenmerkende kleurenets van Rolf Weijburg. uit de reeks "An Atlas of the World's Smallest Countries". Met potlood r.o gesigneerd en gedateerd september 1985. L.o titel en oplagenummer 2 / 15. Afmeting blad 228 x 297 mm, afmeting beeld 158 x 192 mm. Conditie goed, marge licht vergeeld door eerdere inlijsting, vlekje in titel (zie foto), plakbandrest op achterzijde.
Starttijd | 1-2-2015 om 14:44 |
Eindtijd | 8-2-2015 om 14:44 |