950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van het kleine eiland Ibo in de Indische Oceaan (Mozambique) heeft Rolf Weijburg deze prachtige kleurenets gemaakt. Jaar 1999.
Beeldformaat 300 x 400 mm., papierformaat 420 x 500 mm., in zeer goede conditie. Druk 17/75. Met potlood gesigneerd (zie foto's)
Starttijd | 22-11-2016 om 20:12 |
Eindtijd | 1-12-2016 om 20:12 |