Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige kleuretes van Rolf Weijburg in uitstekende staat met p.p.
Beeldmaat ong. 49 x 35 cm. P.P. maat ong. 69 x 52 cm
Werk l.o. ges. met potlood: R. Weijburg 2000
R.o. met potood oplagenr. 25/60
Verzendkosten in overleg.
Starttijd | 22-3-2013 om 16:20 |
Eindtijd | 5-4-2013 om 17:20 |