Camille Hilaire - Rome Colosseum - Verkocht

Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!Camille Hilaire - Rome Colosseum kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1443 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Camille Hilaire (1916-1988)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Conditie: uitstekend.
Editie: 49/125. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 47 x 39 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Gecombineerde verzending mogelijk van 4 lithografieën.

Camille Hilaire (1916-1988)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1443 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 22:50
Eindtijd:22-12-2020 om 20:32
hans44
19 dec. / 09:13
€ 20