Ron Gennisse - isolement

Ron Gennisse - isolement kopen? Bied vanaf 35!
Ron Gennisse - isolement kopen? Bied vanaf 35!Ron Gennisse - isolement kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Ron Gennisse (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi werkje van Ron Genisse, in zeer goede staat!
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze opslagkamer.
U kunt werk bij ons laten opslaan en wij kunnen uw inlijsting verzorgen.
ophalen is met passe partout, verzenden zonder.

Ron Gennisse (1955)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
59 cm
42 cm
Starttijd:25-03-2022 om 19:35
Eindtijd:03-04-2022 om 22:04
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland