Ron Gennisse - Isolement

Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!
Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!Ron Gennisse - Isolement kopen? Bied vanaf 40!
  • Ron Gennisse (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12
Conditie: uitstekend. Onderkant vel tape van de inlijsting, zie foto.
Editie: 2/12.
Hand gesigneerd.
Afmetingen: Vel: 45 x 62 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Ron Gennisse (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
62 cm
45 cm
Starttijd:16-11-2022 om 22:09
Eindtijd:23-11-2022 om 20:48
Openingsbod € 40
ObjectlocatieNuenen,  Nederland