Ron Goudzwaard: Witte Zwaan

Ron Goudzwaard: Witte Zwaan kopen? Bied vanaf 250!
  • Ongespecificeerd

Een verstild schilderij, met veel witte pastel tinten.

Olieverf, met handgesigneerd. Uniek schilderij.

Schilderij is niet ingelijst, in uitstekende conditie. Een echte eye catcher in zowel moderne als klassieke inrichting.

70 x 90 cm

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Metsadah

0 verkochte items
Starttijd:16-11-2013 om 12:11
Eindtijd:21-11-2013 om 12:11
Openingsbod € 250
Objectlocatie Nederland