Ron Rooijmans, ets SM getint? - Verkocht

Ron Rooijmans, ets SM getint?  kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Ron Rooijmans, ets SM getint?  kopen? Bied vanaf 75!Ron Rooijmans, ets SM getint?  kopen? Bied vanaf 75!Ron Rooijmans, ets SM getint?  kopen? Bied vanaf 75!Ron Rooijmans, ets SM getint?  kopen? Bied vanaf 75!Ron Rooijmans, ets SM getint?  kopen? Bied vanaf 75!Ron Rooijmans, ets SM getint?  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
  • Ron Rooymans (1941-2008)
GesigneerdHandgesigneerd

Ron Rooijmans

8 etsen op 1 blad

Jaar: 1972

De 1e ets, linksboven, is 5x5,5 cm. Andere etsen zijn uiteraard soortgelijk van formaat.

Zie de duo foto's van de etsen

De ets is rechtsonder voorzien van de Ron Rooijmans blinddruk alsmede monogram RR in potlood.

Oplage 4/10

Papiermaat: 55 x 69,50 cm

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:22-01-2018 om 18:13
Eindtijd:26-01-2018 om 20:13
optica
26 jan. / 10:45
€ 75