FA. (1)

Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst

Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst  kopen? Bied vanaf 400!
Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst  kopen? Bied vanaf 400!Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst  kopen? Bied vanaf 400!Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst  kopen? Bied vanaf 400!Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst  kopen? Bied vanaf 400!Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst  kopen? Bied vanaf 400!Ron van der Werf, 2010, Udaipur 3, genummerd en gesigneerd, ingelijst  kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ron van der Werf (1958)

Ron van der werf Monotype "Udaipur 3"

Prachtige ingelijst werk met zware houten lijst en ontspiegelend glas.

Maten incl lijst: 135x65 cm, maten van het werk zelf 48x117 cm

Ophangbevestiging aanwezig om het werk zowel horizontaal als verticaat te plaatsen.

In overleg eventueel op te halen in midden Nederland.

Starttijd:31-01-2017 om 21:23
Eindtijd:07-02-2017 om 21:23
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieZutendaal, België