Ron van der Werf, zeefdruk op papier, Titel: Terra II

Ron van der Werf, zeefdruk op papier, Titel: Terra II kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Ron van der Werf, zeefdruk op papier, Titel: Terra II kopen? Bied vanaf 75!Ron van der Werf, zeefdruk op papier, Titel: Terra II kopen? Bied vanaf 75!Ron van der Werf, zeefdruk op papier, Titel: Terra II kopen? Bied vanaf 75!Ron van der Werf, zeefdruk op papier, Titel: Terra II kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ron van der Werf (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Terra II
Afmetingen Beeld: 61 cm x 70 cm Blad: 80 cm x 91 cm
Oplage: E/A
Ingelijst: Nee

Materiaal: zeefdruk op papier

Ook kunnen wij de inlijsting voor u verzorgen

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:23-11-2015 om 18:12
Eindtijd:29-11-2015 om 18:12

Biedingen (1):

b1957
29 nov. / 18:06
€ 75