Ron van der Werf, zeefdruk, titel

Ron van der Werf, zeefdruk, titel  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 30,00

Ron van der Werf, zeefdruk, titel  kopen? Bied vanaf 25!Ron van der Werf, zeefdruk, titel  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ron van der Werf (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Prelude II “
Jaartal: 2002
Afmetingen beeld: h.36 cm x b.36 cm (Blad: 48 cm x 45 cm)
Gesigneerd: Linksonder
Oplage: 118 / 150
Ingelijst: losse zeefdruk, nooit ingelijst
Materiaal: papier
Conditie: in nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 12,50 / Belgie €. 30,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:22-10-2014 om 14:12
Eindtijd:27-10-2014 om 13:12

Biedingen (2):

Restaurateur
26 okt. / 10:42
€ 30
danser
22 okt. / 19:52
€ 25