RON vd WERF Gemengde techniek op gesigneerde Zeefdruk ETUDE II - Verkocht

RON vd WERF   Gemengde techniek op gesigneerde Zeefdruk  ETUDE II kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

RON vd WERF   Gemengde techniek op gesigneerde Zeefdruk  ETUDE II kopen? Bied vanaf 95!RON vd WERF   Gemengde techniek op gesigneerde Zeefdruk  ETUDE II kopen? Bied vanaf 95!RON vd WERF   Gemengde techniek op gesigneerde Zeefdruk  ETUDE II kopen? Bied vanaf 95!RON vd WERF   Gemengde techniek op gesigneerde Zeefdruk  ETUDE II kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Ron van der Werf (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Kleurenzeefdruk/gemengde techniek van Ron van der Werf uit 2001

Afmeting blad  66x76 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  39/150

Gemengde techniek: o.a op grafiek en collagetechniek

Verzendkosten 20 euro in ned  35 euro in belgie

Ron van der Werf (1958)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (34)

2007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:25-02-2016 om 10:36
Eindtijd:03-03-2016 om 10:36
perche
02 mrt. / 21:42
€ 95