Ronald Boonacker, Casa Verde, Spanje, INGELIJST

Ronald Boonacker, Casa Verde, Spanje, INGELIJST kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Ronald Boonacker, Casa Verde, Spanje, INGELIJST kopen? Bied vanaf 90!Ronald Boonacker, Casa Verde, Spanje, INGELIJST kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Casa Verde, Spanje

Zeefdruk, gesigneerd

Oplage: 54/125

Beeldformaat 90 x 60 cm + ca. 10 cm passepartout rondom

Ingelijst in aluminium lijst, minimale krasjes op de lijst

Conditie: Uitstekend

Kan uitsluiten worden afgehaald in Amsterdam-Sloten. Makkelijk parkeren en flexibele afhaaltijden, ook in het weekeinde.

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:29-08-2017 om 11:03
Eindtijd:03-09-2017 om 11:03

Biedingen (1):

Picard
30 aug. / 23:04
€ 90