Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid)

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2023
Techniek Acryl
Drager Board
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 31.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

DUO (2 stuks)  Italiaanse Landschappen op paneel.

De serie abstracte  landschappen zijn geschilderd met prachtige, heldere acryl verf pigmenten.

Ingelijst in een zwarte houten lijstjes, het kunstwerk ligt "diep"  in de lijst en heeft een ophang haakje.

De kunstwerken komen met  Certificaat van echtheid  door kunstenaar gesigneerd.

De kunstwerken worden in een op maat gemaakte verzendverpakking aangetekend verstuurd met een track en trace nummer, zodat u de zending kunt volgen.

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  famschippers
Lid sinds 2021
111 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
22.5 cm
31.5 cm
20 cm
29 cm