Ronald Boonacker, Joshua Tree, National Park, USA - Verkocht

Ronald Boonacker, Joshua Tree, National Park, USA kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Joshua Tree, National Park USA

Zeefdruk

Beeldformaat : 40 x 70 cm

Vel Papier: 50 x 80 cm / zuurvrij 250 grams

28 kleurendruk

Oplage: 119/125

Gesigneeerd met potlood rechts onder

Conditie: Nieuw/Niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  torreblanca

109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:28-01-2016 om 17:09
Eindtijd:02-02-2016 om 21:09
EenM
02 feb. / 20:29
€ 50