Ronald Boonacker, Lago di Garda II, zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Lago di Garda II, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door  dart

82 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Lago di Garda I, Italië

Ambachtelijke zeefdruk (dus geen digitale prent)

Beeldformaat: 50 x 50 cm

Papierformaat: 50 x 50 cm (geschept papier/gekarteld)

Oplage: E/A

Papiersoort/zuurvrij (verkleurd niet)

Gesigneerd rechts onder

Zon en gedeelte Lago / 22krt bladgoud

Conditie: nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Verzending per aangetekende post in stevige koker

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:02-12-2014 om 16:44
Eindtijd:07-12-2014 om 16:44
Biedingen (18)
Imelina
06 dec. / 12:59
€ 80
prentint
06 dec. / 08:39
€ 75
clam
05 dec. / 21:08
€ 70
prentint
05 dec. / 21:08
€ 70
clam
05 dec. / 21:07
€ 50
prentint
05 dec. / 21:06
€ 45
clam
05 dec. / 20:49
€ 40
theo861
05 dec. / 20:49
€ 35
theo861
05 dec. / 07:00
€ 19
Imelina
05 dec. / 07:00
€ 17
theo861
05 dec. / 06:58
€ 15
Imelina
05 dec. / 06:58
€ 13
theo861
05 dec. / 03:29
€ 11
Imelina
04 dec. / 23:38
€ 9
Aschutgens
03 dec. / 23:35
€ 7
gaucho
03 dec. / 23:20
€ 5
Aschutgens
03 dec. / 19:02
€ 3
gaucho
03 dec. / 04:38
€ 1